Media Blue (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Core
ro: Nucleu

en: Url
ro: URL

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Recent comments
ro: Comentarii recente

en: Highlighted
ro: Evidențiat
