Media Blue (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: Help
ur: مدد

en: Core
ur: کور
