Media Blue (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: Help
be: Дапамога

en: Core
be: Ядро

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Recent comments
be: Апошнія каментары

en: Caption
be: Загаловак

en: Highlighted
be: Выдзелены
