Media Blue (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Help
bg: Справка

en: Core
bg: Ядро

en: Url
bg: URL

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Recent comments
bg: Последни коментари
