Media Blue (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Help
cs: Nápověda

en: Core
cs: Jádro

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Recent comments
cs: Poslední komentáře

en: Caption
cs: Popisek

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
