Media Blue (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Content
cy: Cynnwys

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Weight
cy: Pwysau

en: Help
cy: Cymorth

en: Core
cy: Craidd

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Recent comments
cy: Sylwadau diweddar
