Media Blue (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Recent comments
dz: ད་ལྟོའི་བསམ་བཀོད་ཚུ།
