Media Blue (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Help
he: עזרה

en: Core
he: ליבה

en: Url
he: כתובת url

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Highlighted
he: מובלט

en: Image !number: !title
he: שיקופית !number: !title
