Media Blue (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Search
hu: Keresés

en: Weight
hu: Súly

en: Help
hu: Súgó

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Url
hu: Webcím

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Recent comments
hu: Friss hozzászólások

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Banner images
hu: Bannerképek

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Image !number: !title
hu: Kép !number: !title

en: Delete image.
hu: Kép törlése.

en: Upload a new banner
hu: Új banner feltöltése
