Media Blue (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: Content
id: Konten

en: Description
id: Deskripsi

en: Search
id: Pencarian

en: Weight
id: Bobot

en: Help
id: Bantuan

en: Right sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Recent comments
id: Komentar terakhir

en: Caption
id: Keterangan
