Media Blue (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Search
is: Leit

en: Weight
is: Vægi

en: Help
is: Hjálp

en: Core
is: Kjarni

en: Url
is: Vefslóð

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Recent comments
is: Nýleg ummæli
