Media Blue (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Description
it: Descrizione

en: Search
it: Cerca

en: Weight
it: Peso

en: Help
it: Aiuto

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Recent comments
it: Commenti recenti

en: Caption
it: Didascalia

en: Highlighted
it: Evidenziato
