Media Blue (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Core
jv: Inti

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: Recent comments
jv: Daftar Komèntar anyar
