Media Blue (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Help
ka: დახმარება

en: Url
ka: ბმული

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი
