Media Blue (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Core
km: សំខាន់

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Recent comments
km: មតិយោបល់​ថ្មី​ៗ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
