Media Blue (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Help
ku: یارمەتی

en: Core
ku: ناوکە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Recent comments
ku: بۆچوونە تازەکان
