Media Blue (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Recent comments
lo: ຄໍາເຫັນຜ່ານມາ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
