Media Blue (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: Help
mn: Тусламж

en: Url
mn: Хаяг

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Recent comments
mn: Сүүлийн үеийн сэтгэгдэлүүд
