Media Blue (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Recent comments
my: လတ်တလော မှတ်ချက်များ
