Media Blue (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Help
ne: सहयोग

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Recent comments
ne: हालको कमेन्टहरु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
