Media Blue (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Core
nl: Kern

en: Url
nl: URL

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Image !number: !title
nl: Afbeelding !number: !title
