Media Blue (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Help
ps: مرسته

en: Caption
ps: نوم
