Media Blue (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Home
pt: Início

en: Slideshow
pt: Diaporama

en: Content
pt: Conteúdo

en: Description
pt: Descrição

en: Search
pt: Pesquisar

en: Weight
pt: Peso

en: Help
pt: Ajuda

en: Core
pt: Núcleo

en: Url
pt: URL

en: Right sidebar
pt: Barra direita

en: Recent comments
pt: Comentários recentes

en: Caption
pt: Legenda

en: Highlighted
pt: Destacado
