Media Blue (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Help
sq: Ndihmë

en: Url
sq: Adresa Url

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Recent comments
sq: Komentet e fundit
