Media Blue (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Search
tr: Ara

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Help
tr: Yardım

en: Core
tr: Çekirdek

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Recent comments
tr: Son yorumlar

en: Caption
tr: Başlık

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
