Media Blue (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Recent comments
ug: يېڭى ئىنكاسلار

en: Caption
ug: تېما
