Media Blue (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Core
vi: Nhân

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Recent comments
vi: Bài bình luận gần đây

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai
