Media Blue (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Help
az: Dəstək

en: Core
az: Nüvə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Recent comments
az: Son şərhlər

en: Caption
az: Başlıq

en: Highlighted
az: Vurğulanan
