Media Blue (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Recent comments
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་དཔྱད་གཏམ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
