Media Blue (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Help
et: Abi

en: Core
et: Tuum

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Caption
et: Pealkiri

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba
