Media Blue (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Search
eu: Bilatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Help
eu: Laguntza

en: Url
eu: URLa

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Recent comments
eu: Azken iruzkinak

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
