Media Blue (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Core
ja: コア

en: Url
ja: URL

en: Recent comments
ja: 最近のコメント

en: Highlighted
ja: ハイライト
