Media Blue (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: Help
lt: Pagalba

en: Core
lt: Branduolys

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Caption
lt: Antraštė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Image !number: !title
lt: Paveikslėlis !number: !title
