Media Blue (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Slideshow
ru: Слайд-шоу

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Core
ru: Ядро

en: Url
ru: Url-адрес

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Recent comments
ru: Последние комментарии

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель
