Media Blue (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Help
sk: Pomoc

en: Core
sk: Jadro

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: Caption
sk: Popis

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
