Media Blue (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Search
uk: Пошук

en: Weight
uk: Вага

en: Help
uk: Довідка

en: Core
uk: Ядро

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Caption
uk: Підпис

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Image !number: !title
uk: Зображення !number: !title
