Media Browser Plus (7.x-3.0-beta1) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: more
ar: المزيد

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Use count
ar: استخدام العد

en: Parent
ar: الأب

en: Preview
ar: معاينة

en: View
ar: عرض

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: File name
ar: اسم الملف

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Add link
ar: إضافة رابط

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
