Media Browser Plus (7.x-3.0-beta2) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: more
el: περισσότερα

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Parent
el: Γονέας

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: View
el: Προβολή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Folders
el: Φάκελοι

en: Folder
el: Φάκελος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Usage
el: Χρήση

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Upload date
el: Ημερομηνία αποστολής

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
