Media Browser Plus (7.x-3.0-beta2) - en to fy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: more
fy: mear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: None
fy: Gjin

en: Preview
fy: Foarbyld

en: View
fy: Besjen

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
