Media Browser Plus (7.x-3.0-beta2) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: more
jv: pepaké

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Parent
jv: Induk

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Navigation
jv: Navigasi

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Add link
jv: Tambah tautan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
