Media Browser Plus (7.x-3.0-beta2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: more
te: మరిన్ని

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: View
te: చూడు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
