Media Browser Plus (7.x-3.0-beta3) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: more
ast: más

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Parent
ast: Padre

en: Preview
ast: Entever

en: View
ast: Vista

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Navigation
ast: Navegación

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
