Media Browser Plus (7.x-3.0-beta4) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: more
bs: još

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Parent
bs: Roditelj

en: Preview
bs: Pregled

en: View
bs: Pregled

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
