Media Colorbox (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Padrão

en: Dimensions
pt: Dimensões

en: Custom
pt: Personalizado

en: Caption
pt: Legenda

en: Title text
pt: Texto do título

en: Per page gallery
pt: Galeria por página

en: Per post gallery
pt: Galeria por post

en: No gallery
pt: Sem galeria

en: File view mode
pt: Modo de exibição de arquivo
