Media Colorbox (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Custom
da: Tilpasset

en: Caption
da: Undertekst

en: Title text
da: Titeltekst

en: Per page gallery
da: Galleri pr. side

en: Per post gallery
da: Galleri pr. indlæg

en: No gallery
da: Intet galleri

en: File view mode
da: Fil-visning
