Media Colorbox (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Dimensions
sv: Mått

en: Custom
sv: Anpassad

en: Caption
sv: Bildtext

en: Title text
sv: Text för titel

en: Per page gallery
sv: Galleri per sida

en: Per post gallery
sv: Galleri per inlägg

en: No gallery
sv: Inget galleri

en: Per field in post gallery
sv: Per fält i inlagt galleri

en: Per field in page gallery
sv: Per fält i sidgalleri

en: Gallery (image grouping)
sv: Galleri (grupperad på bild)

en: How Colorbox should group the image galleries.
sv: Hur Colorbox skall gruppera bildgallerierna.

en: Custom gallery
sv: Anpassat galleri

en: All images on a page with the same gallery value (rel attribute) will be grouped together. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
sv: Alla bilder på en sida med samma gallerivärde (attributet <em>rel</em>) kommer att grupperas tillsammans. Det får endast innehålla små bokstäver, siffror och understreck.

en: Colorbox gallery type: @type
sv: Typ av galleri för Colorbox: @type

en: Colorbox caption: @type
sv: Typ av bildtext för Colorbox: @type
