Media Colorbox (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Title text
nl: Titeltekst

en: Per page gallery
nl: Per pagina-album

en: Per post gallery
nl: Per inzending-album

en: No gallery
nl: Geen album

en: File view mode
nl: Bestandsweergavemodus

en: Gallery (image grouping)
nl: Album (afbeeldingen groeperen)

en: How Colorbox should group the image galleries.
nl: Hoe Colorbox de afbeeldingsgalerijen moet groeperen.

en: Custom gallery
nl: Aangepast album

en: Colorbox gallery type: @type
nl: Colorbox-albumtype: @type
