Media Colorbox (7.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Custom
eo: Propra
