Media Colorbox (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Custom
he: מותאם

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Title text
he: מלל הכותרת
