Media Colorbox (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Custom
hr: Prilagođeno
